Najpierw Alior teraz Getin. Drugi bank zaoferował kartę dla graczy League of Legends


Najpierw Alior teraz Getin. Drugi bank zaoferował kartę
Getin przygotował ofertę dla graczy League of Legends. Fani popularnego tytułu mogą zamówić kartę płatniczą Mastercard z wizerunkiem Riven i liczyć na benefity związane z jej użytkowaniem oraz dostęp do specjalnych korzyści w programie Mastercard Bezcenne Chwile.


Karty – Alior Bank
Karta kredytowa Alior Banku Dzięki karcie kredytowej nigdy nie zaskoczą Cię nieprzewidziane wydatki! Karta kredytowa jest kartą płatniczą, w ramach której Klient otrzymuje limit kredytowy – dodatkowe środki, które może przeznaczyć na dowolny cel, np. wymarzone wakacje, remont mieszkania czy codzienne zakupy.


Karty Debetowe – Getin Bank
Karty debetowe Getin Banku dadzą Ci pełny dostęp do Twoich pieniędzy. Płać za zakupy w sklepach i w Internecie, wypłacaj gotówkę z bankomatów. Z kart możesz korzystać we wszystkich punktach na całym świecie, oznaczonych logo wybranego operatora.


Jak zawnioskuję o kartę? – Alior Bank
Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Oferta banku skierowana jest do klientów, którzy oczekują wyższej jakości usług i doradztwa. W ofercie dla klientów indywidualnych i firm: konto osobiste, lokaty, kredyty, pożyczki, karty kredytowe.


Karty kredytowe – Getin Bank
Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed przyznaniem karty kredytowej; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej przyznania. Opłaty i prowizje związane z kartą kredytową określa Tabela Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kart Kredytowych Getin Noble Bank S.A. dla Klientów Indywidualnych …


Karty – Getin Bank
Zadzwoń z telefonu stacjonarnego lub komórkowego: +48 664 919 797. Infolinia dla Klientów indywidualnych dostępna jest całą dobę, 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem obsługi produktów samochodowych i hipotecznych, które obsługiwane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 – 16.00.


Bankowość Internetowa – Getin Bank
Nie musisz iść do banku, by opłacić rachunki, wykonać przelew, czy sprawdzić stan konta. Większość operacji zrealizujesz siedząc w domu na kanapie, tak jak Ci wygodnie i wtedy, gdy masz na to czas. Bankowość Internetowa daje Ci dostęp do Twoich finansów przez całą dobę, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Zobacz jakie to proste.


Klienci Indywidualni – Alior Bank
oprocentowanie 0,7% w skali roku dla nowych środków (do 100 tys. zł, przez 3 mies.) jeszcze wyższe oprocentowanie 1,5% w skali roku dla nowych środków przy wpływach na konto osobiste i wyrażeniu zgody marketingowej. przelewasz online bez ograniczeń na konto osobiste w Alior Banku


Wyższa kultura. Bank nowości. – Alior Bank
Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Oferta banku skierowana jest do klientów, którzy oczekują wyższej jakości usług i doradztwa. W ofercie dla klientów indywidualnych i firm: konto osobiste, lokaty, kredyty, pożyczki, karty kredytowe.


Alior Bank
© 2020 Alior Bank SA Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki – więcej …
diagnostic code reader