MHP İl Başkanı Kayaalp’ten asılsız iddialara sert tepki


Başkan Soyer’den O İddialara Çok Sert Tepki! – Güncel Haberler
İktidar Soyer’e tepki gösterdi. AKP Sözcüsü Ömer Çelik de Soyer’e tepki göstererek, şunları söyledi Soyer iddiaların asılsız olduğunu açıkladı.


Kars’ta Bir Köy Daha Karantinada!
MHP İl Başkanı Kayaalp’ten asılsız iddialara sert tepki. Kars Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada; “Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında; Kağızman İlçesi…


‘MHP Lideri Bahçeli’nin Durumu İyi, İddialar Asılsız’
…kritik olduğuna dair asılsız bir iddia dolaştırılmaktadır. İşte Çeliker’in o tweeti: ”MHP Genel Başkanı Liderimiz Sayın Kayaalp’ten ‘Biz Bize Yeteriz’. Bahçeli’den ABD’ye sert tepki: Tutarsız, dengesiz.


Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’nun Asılsız İddialarına Sert Tepki!
MHP Lideri Devlet Bahçeli’den, Kılıçdaroğlu’nun asılsız iddialarına sert tepki… İzmir Valiliğince korona virüs ile mücadelede yeni kararlar alındı. Genel Başkanı tarafından ifşa ve ilan edilmiştir.


Milliyet: MHP’den Bahçeli’nin sağlık durumuna ilişkin iddialara sert tepki
Son Dakika – MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, parti Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin hastaneye kaldırıldığına ve durumunun kritik olduğuna ilişkin iddiaları yalanladı.


MHP’den O İddiaya Sert Tepki: Asılsız, Mesnetsiz… « MedyaPress
…ve adaylarının bir başka parti lehinde propaganda çalışması yapmasının kesin ihraç sebebi olduğu” iddiasına MHP’den sert tepki geldi. Dr. E. Semih Yalçın, parti tüzüğü ile ilgili iddialara yanıt verdi.


MHP: Tüzüğe İlişkin İddialar Asılsız – Türkiye Gündemi
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, parti tüzüğünün ittifak adaylarının desteklenmesi halinde partiden atılmayı gerektirdiği iddiasına tepki gösterdi. Bu iddialar, kesinlikle mesnetsiz ve asılsızdır.”


Türkiye’den ABD’nin Asılsız İddialarına Sert Tepki
ABD Başkanı Donald Trump’ın Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton, Amerikan askerlerinin Suriye’den çekilmesinin bazı ön koşullara bağlı olduğunu ifade etmişti.


MHP’den Darp İddialarına Sert Tepki
…Büyükşehir Belediyesinde görevli Daire Başkanlarından biri olan Murat Nalçacı’nın darp edilmesinde MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar ve il teşkilatının adının geçmesine sert tepki gösterildi.


MHP Siyaset ve Liderlik Okulu´Ndan Yalan Haberlere Tepki
…medya kuruluşlarında Milliyetçi Hareket Partisi Siyaset ve Liderlik Okulu ile ilgili olarak ortaya atılan asılsız iddialara´ sert tepki. MHP Ankara İl Başkanı Sayın Turgay BAŞTUĞ´un basın açıklaması.
diagnostic code reader