Libya Petrol Kurumu, iki petrol limanındaki mücbir sebep halini kaldırdı


Libya Petrol Kurumu, İki Petrol Limanındaki Mücbir Sebep Halini
Libya Ulusal Petrol Kurumu (NOC), Ras Lanuf ve Sidra petrol limanlarındaki mücbir sebep halinin kaldırıldığını duyurdu. işgal edilmesi nedeniyle 18 Ocak’ta mücbir sebep ilan ettiğini duyurmuştu.


Libya Petrol Kurumu: Petrol Tesislerindeki Mücbir Sebep Hali…
Libya Ulusal Petrol Kurumu, ülkede milislerin işgalinde olmayan petrol sahaları ve limanlarından mücbir sebep halini kaldırdığını duyurdu. Mücahit Aydemir | 19.09.2020.


Libya’daki 2 Büyük Petrol Limanında Mücbir Sebepler Kaldırıldı
Libya’daki National Oil Corporation (NOC) tarafından yapılan açıklamada, ülkenin en büyük petrol limanlarından ikisinde mücbir sebep durumunun…


Libya Ulusal Petrol Kurumu, Ülke Genelinde Mücbir Sebep Halinin…
Libya Ulusal Petrol Kurumu, daha sonra yaptığı açıklamada, ülkenin NOC, petrol üretim tesislerinin birçoğunda mücbir sebep halinin devam ettiğini, yani üretimin başlamadığını açıklamıştı.


Libya Petrol Kurumu petrol tesislerindeki mücbir sebep halini kaldırdı
19 Eylül 2020 Cumartesi, 19:50 Libya Ulusal Petrol Kurumu, ülkede milislerin işgalinde olmayan petrol sahaları ve limanlarından mücbir sebep halini kaldırdığını duyurdu.


Habertürk: Libya Ulusal Petrol Kurumu Şerara Petrol
Libya Ulusal Petrol Kurumu, ülkenin en büyük petrol sahası olan Şerara’da mücbir petrol sahasındaki “mücbir durumu” kaldırdı. “mücbir sebep” ilan ettiğini duyurmuştu.


Libya’nın Doğusundaki Petrol Limanlarından Mücbir Sebep Hali…
…ardından söz konusu limanlardaki mücbir sebep halinin kaldırılması kararı alındığı belirtildi. kaydedilen açıklamada, Ulusal Petrol Kurumu Başkanı Mustafa Sanullah’ın ifadelerine de yer verildi.


Libya Petrol Kurumu, Petrol Tesislerindeki Mücbir Sebep Halini
Libya Ulusal Petrol Kurumu (NOC), ülkede milislerin işgalinde olmayan petrol sahaları ve limanlarından mücbir sebep halini kaldırdığını duyurdu.


Libya’nın Doğusundaki Petrol Limanlarından Mücbir Sebep Hali…
TRABLUS (AA) – Libya’daki Ulusal Mutabakat Hükümeti’ne (UMH) bağlı Ulusal Petrol Kurumu, ülkenin doğusunda bulunan petrol limanlarındaki mücbir sebep halinin…


Libya Petrol Kurumu, Petrol Tesislerindeki Mücbir Sebep Halini
Trablus, 20 Eylül 20 (.): Libya Ulusal Petrol Kurumu (NOC), ülkede milislerin işgalinde olmayan petrol sahaları ve limanlarından mücbir sebep halini kaldırdığını duyurdu.
TPMS Sensor