Kaan Tangöze-Kıvılcım Ural çiftinin maske kavgası!


Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural’ın Tatili Maske Kavgası Nedeniyle…
Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve eşi Kıvılcım Ural’ın Bodrum tatili maske kavgası nedeni ile sona erdi. Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze evliliğinde ‘maske krizi’ çıktı.


Ensonhaber.com: Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural’ın Maske Kavgası
Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze arasında maske kavgası çıktı. Bodrum Gündoğan’daki evlerinde kalan çiftin tatili tatsız sona erdi. Panik Atağı olan Ural’ı eşinin maske ihmali ise çılgına döndürdü.


Kaan Tangöze-Kıvılcım Ural Çiftinin Maske Kavgası! – Milliyet
Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve eşi Kıvılcım Ural’ın Bodrum tatili tatsız bitti. ABONE OL. Posta’nın haberine göre; Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze evliliğinde ‘maske krizi’ çıktı.


Hürriyet: Kaan Tangöze ve Eşi Kıvılcım Ural’ın Maske Kavgası!
Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve eşi Kıvılcım Ural’ın Bodrum tatili tatsız bitti. HaberlerKelebek Haberleri Magazin HaberleriKaan Tangöze ve eşi Kıvılcım Ural’ın maske kavgası!


Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural’ın Maske Kavgası! | Super Haber
Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve eşi Kıvılcım Ural’ın Bodrum tatili tatsız bitti. Kaan Tangöze, maske takmadığı için sesini gittikçe yükselten eşi Kıvılcım Ural’a aldırmadı.


Kaan Tangöze ve Eşi Kıvılcım Ural’ın Maske Krizi Tatil Bitirdi
Ancak 2 gün önceki turları sırasında kavga ettiler. Kaan Tangöze’nin maskesini çıkardığını gören Kıvılcım Ural eşine şöyle bağırdı: “Kızımı ve beni riske atmaya hakkın yok.”


CNN Türk: Kaan Tangöze ve Eşi Kıvılcım Ural’ın Maske Krizi – Son…
Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve eşi Kıvılcım Ural’ın Bodrum tatili tatsız bitti. Kaan Tangöze’nin maskesini çıkardığını gören Kıvılcım Ural eşine şöyle bağırdı


Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural’ın Maske Kavgası! Birbirlerine Girdiler
…söyleyen Ural, koronavirüs salgını nedeniyle tüm sağlık tedbirlerine uyarken Tangöze’nin kurallara uymaması sonucu çift kavga etti. Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze evliliğinde ‘maske krizi’ çıktı.


Kaan Tangöze-Kıvılcım Ural Çiftinin Maske Kavgası!
Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve eşi Kıvılcım Ural’ın Bodrum tatili tatsız bitti. Posta’nın haberine göre; Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze evliliğinde ‘maske krizi’ çıktı.


Duman Grubunun Solisti Kaan Tangöze ve Eşi Kıvılcım Ural’ın…
Ünlü çiftin maske kavgası! Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze evliliğinde ‘maske krizi’ çıktı. Bodrum Gündoğan’daki evlerinde kalan çiftin tatili tatsız sona erdi.