Halk TV’den kesilen yayına ilişkin açıklama


Halk TV’den Kesilen Yayına İlişkin Açıklama
Kesilmenin RTÜK’ün 5 günlük yayın durdurma cezası ile ilgili olduğunu düşünen Halk TV izleyicileri sosyal medyadan duruma tepkisini dile getirdi. Halk tv’den açıklama.


Halk TV’den Açıklama
Gelelim RTÜK açıklamasının 5 gün boyunca ekran karartma kararına ilişkin bölümüne… Bu suçlamalar, Halk TV’nin yayın çizgisini bilenler açısından olsa olsa mizahın konusu olur.


Halk TV’nin Yayını Neden Kesildi? İşte O Ayrıntı – Gerçek Gündem
Halk TV’nin yayınının kesilmesinin ardından gazeteci Özlem Gürses sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Halk TV’den yaşanan teknik sıkıntı nedeniyle yeni açıklama. Medya 3d.


AKP’de Parti İçi Hesaplaşma Mahkeme Salonuna Taşındı
AKP’li başkanlar birbirlerini suçladı. Mahkemede dönemin İller Bankası Genel Müdürü’nün de adı geçti. Halk TV’den kesilen yayına ilişkin açıklama.


Ayasofya’nın Camiye Dönüştürülmesine AB’den Kınama | soL Haber
Halk TV’den kesilen yayına ilişkin açıklama. 19:53. Haber Merkezi. İstanbul Valiliği’den kurban kesim yerleri tedbirlerine ilişkin açıklama. 16:57.


Halk TV ve Ulusal Kanal’ın Yayını Kesildi
Konuya ilişkin açıklama ilk olarak Halk TV’den geldi. Halk TV’nin Twitter hesabından paylaştığı bilgiye göre Halk TV ve 20 kanalın yayını saat 19:43’ten itibaren teknik bir sorun nedeniyle kesildi.


Halk TV ve 20 Kanalın Yayını Kesildi – Son Dakika Günün Haberleri
Halk TVnin twitter hesabından paylaştığı bilgiye göre HALK TV ve 20 kanalın yayını dün saat 19:43ten itibaren teknik bir sorun nedeniyle kesildi. Halk tv’den açıklama.


Halk TV’den RTÜK Cezasıyla İlgili Açıklama
Halk TV’ye en üst sınırdan 10 program durdurma cezası veren RTÜK’ten bu kez ‘kanalı 5 gün karartma’ kararı çıktı. Halk TV, konuya ilişkin açıklama metni yayınladı.


Halk TV ve 20 Kanalın Yayını Kesildi
Twitter’dan açıklama yapan Halk TV, saat 19.43’ten beri yayın yapamadıkları bilgisini verdi. Yayını kesilen kanallar arasında Ulusal Kanal ile Kanal B’nin de olduğu öğrenildi.


Halk TV’den RTÜK’ün Açıklamasına Sert Tepki!
Halk TV, konuya ilişkin açıklama metni yayınladı. Google Haberlere Abone ol. Halk TV’nin konuya ilişkin açıklaması şöyle: – Bu karar tarafımıza henüz tebliğ edilmiş değil.
diagnostic code reader