Fenerbahçe’den Galatasaray’a transfer çalımı! Emre Belözoğlu devreye girdi…


Fenerbahçe’den Galatasaray’a Transfer Çalımı! Emre Belözoğlu
Süper Lig’de yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili sürpriz gelişme yaşandı. Emre Belözoğlu devreye girdi…


Sabah: Fenerbahçe’den Galatasaray’a Tarihi Çalım! Transferi Emre
Transferi Emre Belözoğlu bitirdi. Yakın dönemde Vedat Muriqi, Deniz Türüç transferlerinde karşı karşıya gelen Fenerbahçe ve Galatasaray, bir kez daha yarış halinde.


Fenerbahçe’den yılın transfer bombası! Emre Belözoğlu devreye girdi
Emre Belözoğlu devreye girdi. Cemil Usta Sezonu’nun ikinci yarısında 7 maçta galibiyet yüzü göremeyen Fenerbahçe, şampiyonluk yarışına büyük ölçüde havlu atmıştı.


Fenerbahçe’den Galatasaray’a Mert Hakan Yandaş Çalımı
Galatasaray, sözleşmeyi TFF’ye verip, tescil ettiremediği için Emre Belözoğlu devreye girdi ve Mert Hakan Yandaş’la Galatasaray ve Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş transferinde karşı karşıya…


Fenerbahçe’den Galatasaray’a Transfer Çalımı! Belözoğlu Devreye
Belözoğlu devreye girdi. Emre Bölezoğlu’nun, Yiğido’nun iki önemli silahına, “Gelecek sezon buradasınız beyler. Fenerbahçe derken Caner Erkin Galatasaray’la…


Fenerbahçe’den Galatasaray’a Yılın Çalımı! Belözoğlu Devreye Girdi
…sportif direktörlük yapmasına kesin gözüyle bakılan Emre Belözoğlu, transfer çalışmalarına şimdiden başladı. Bu sezon beklentileri karşılayamayan Fenerbahçe’de gözler yeni sezona çevrildi. 2/9.


Fenerbahçe’den Galatasaray’a Yılın Çalımı! Transferi Emre
Transferi Emre Belözoğlu bitirdi. Fenerbahçe’den Galatasaray’a yılın çalımı! Yılın transferinde devreye giren Emre Belözoğlu yıldız futbolcu ile anlaşma sağladı.


Galatasaray’ın İstediği Mert Çetin İçin Fenerbahçeli Emre Belözoğlu
Galatasaray’ın kadrosuna katmak istediği milli futbolcu Mert Çetin’in transferi için Fenerbahçe’de, sportif direktör olmaya hazırlanan Emre Belözoğlu’nun devrede olduğu öğrenildi.


Emre Belözoğlu’dan Galatasaray’a Bir Transfer Çalımı Daha!
Mert Hakan’ın transferinde büyük rol oynayan ve gelecek sezon sportif direktörlük görevine başlayacak olan Emre Belözoğlu yeni transfer bombalarına daha hazırlanıyor.


Fenerbahçe’den Galatasaray’a Transfer Çalımı! Emre Kılınç…
Sezon başında Vedat Muriç’i Galatasaray’ın elinden alarak ezeli rakibine transfer çalımı atan Fenerbahçe, uzun süredir Galatasaray tarafından istenen Emre Kılınç için devreye girdi.
OBD2 Diagnostic Tool