Dramat gwiazdy “5-10-15”: Jestem alkoholiczką i narkomanką


Dorota Wellman zapozowała nago! FOTO Wideoportal.TV …
Wideoportal, życie gwiazd 2020-08-29 , Dziennikarka, promując swój nowy projekt odważyła się pozować bez ubrania, będąc zakrytą jedynie kapeluszem.Dor


Gwiazda „5-10-15” po latach przerwała milczenie. Przeżyła …
Gwiazda “5-10-15” nie ma jednak żalu do swoich rodziców o trudne dzieciństwo. Pamięta jednak moment, który określiła jako skandaliczny. Była to rozmowa z rodzicami, kiedy już wiedziała, że zmaga się z alkoholizmem. – [Ojciec – przyp. red.] Wyciągnął wódkę, wypił kieliszek, popatrzył na mnie i powiedział: “no, a tobie nie wolno”.


Słodki ptak młodości (1989) – Filmweb
Kobieta, alkoholiczka i narkomanka, przeżywa załamanie nerwowe po swoim ostatnim, nieudanym filmie. Chance szantażując ją, chce wymusić na niej Chance Wayne (Mark Harmon) i jego kochanka, starzejąca się gwiazda filmowa Alexandra Del Lago (Elizabeth Taylor), przyjeżdżają do prowincjonalnego miasta na południu Stanów Zjednoczonych.


Małgorzata Halber o alkoholizmie | Party.pl
Gwiazda 5-10-15: “Jestem alkoholiczką i będę nią do końca życia!”. Małgorzata Halber w przełomowym wywiadzie … a jednocześnie przeżywają dramat. Ale to jest też książka dla wszystkich osób, które są zmęczone udawaniem kogoś innego, dla tych, którzy czują, że ich drugie imię brzmi „niewystarczający”.


SŁODKI PTAK MŁODOŚCI (dramat, USA, 1989, 96 min.) | Ale kino+
Adaptacja głośnego dramatu Tennessee Williamsa. Chance Wayne (Mark Harmon) i jego kochanka, starzejąca się gwiazda filmowa Alexandra Del Lago (Elizabeth Taylor), przyjeżdżają do prowincjonalnego miasta na południu Stanów Zjednoczonych. Kobieta, alkoholiczka i narkomanka, przeżywa załamanie nerwowe po swoim ostatnim, nieudanym filmie.


Kino Iluzjon Filmoteki Narodowej
Scenariusz filmu powstał w oparciu o dramat Tennesee Williamsa. Chance Wayne, niebieski ptak i kochanek gwiazdy filmowej Alexandry del Lago, przyjeżdża wraz z nią do małego miasteczka na amerykańskim Południu, gdzie spędził dzieciństwo i młodość. Alexandra jest narkomanką i alkoholiczką, załamaną po realizacji ostatniego filmu.


I Smile Back | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2015 | Film
Zwiastun nr 1 – I Smile Back. Laney Brooks, żona oraz matka to alkoholiczka i narkomanka. Totalnie pogrążona w beznadziei dnia codziennego podejmuje ostatnią próbę odbudowania relacji z najbliższą rodziną.


Koronawirus na świecie. Rosyjska minister kultury Olga …
Le Corbusier. Papież awangardowej architektury Małgorzata Halber do Marka Sekielskiego: Jestem alkoholiczką i narkomanką. To wszystko ta wesoła dziewczynka z “5, 10, 15″ Kolejny dziennikarz odchodzi z Trójki. Jest list protestacyjny do Andrzeja Dudy


JESTEM BYŁA NARKOMANKA – Aktualne wydarzenia z kraju i …
niczym bezdomna narkomanka na ulicach londyńskiego Soho. Podobno przetrwała tylko dlatego, że opiekował się nią patrolujący okolicę policjant, który rozpoznał w niej dawną gwiazdę. Gdy Stonesi nagrali napisaną przez nią piosenkę “Sister Morphine”, nie wpisali Faithfull jako autorki, aby


Małe gwiazdy Hollywoodu. Dziecięce gwiazdy filmu – Film …
Judy Garland była alkoholiczką, mała Drew Barrymore, w wieku dziewięciu lat upiła się po raz pierwszy, a mając lat trzynaście wylądowała na odwykówce jako narkomanka.
Car Battery Tester