Afyonkarahisar’daki Anıtkaya Şehitliği’nde anma töreni


Hürriyet: Afyonkarahisar’daki Anıtkaya Şehitliği’nde Anma Töreni
Son Dakika Haberleri İnternet – AFYONKARAHİSAR’da, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında, Anıtkaya Şehitliği’nde anma etkinliği düzenlendi.


Afyonkarahisar’daki Anıtkaya Şehitliği’nde Tören Yapıldı – Son Dakika
Afyonkarahisar’da, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Anıtkaya Şehitliği’nde anma etkinliği düzenlendi. Etkinlikte, il protokolü şehit mezarlarına karanfil bıraktı.


Anıtkaya Şehitleri Törenle Anıldı | T.C. Afyonkarahisar Valiliği
…şehit düşen 12 Subay ve 6 Er’in mezarlarının bulunduğu Anıtkaya Şehitliğinde anma töreni düzenlendi. Törende bir Subay tarafından Anıtkaya Şehitliği ve Şehitleri hakkında bilgiler verildi.


Anıtkaya Şehitliği – Afyonkarahisar Merkez Afyonkarahisar
Afyonkarahisar’da bulunan Anıtkaya Şehitliği’nde her yıl 28 Ağustos’ta devlet töreni düzenlenmektedir. İlk görüşü siz yazın. Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.


Büyük Taarruz Şehitleri Anıldı – Son Dakika Haberler
Suvari Alayı anısına yaptırılan anıt mezar alanında anma töreni yapıldı. Afyonkarahisar’da Zafer Haftası ve Büyük Taarruz’un 96. yıl dönümü dolayısıyla Anıtkaya Köyü Şehitliği’nde tören düzenlendi.


ANITKAYA ŞEHİTLİĞİ | Kültür Portalı
Anıtkaya Şehitliği – Afyonkarahisar. Afyonkarahisar-Kütahya karayolu üzerinde, Anıtkaya Kasabası’ndaki bir höyük üzerinde üst terasta, Kurtuluş Savaşımız sırasında 28 Ağustos 1922 günü…


ANITKAYA ŞEHİTLİĞİNDE ANMA TÖRENİ – ARŞİV HABER – Afyon…
Türkiye Cumhuriyeti’nin sınırlarının çizilmesini sağlayan Büyük Taarruz’un 91. Yıldönümü kutlamaları kapsamında, Afyonkarahisar’ın Anıtkaya Beldesinde şehit düşen kahraman Türk askerleri törenle…


ANITKAYA ŞEHİTLERİ TÖRENLE ANILDI – AfyonHaber & Afyon…
…1922 günkü muharebelerinde şehit düşen kahraman askerlerimiz için anma töreni düzenlendi. Törende Binbaşı Ahmet Barış Ülke tarafından Anıtkaya Şehitliği ve Şehitleri hakkında bilgiler verildi.


Anıtkaya Şehitleri Törenle Anıldı – Afyon Manşet Haber
…Afyonkarahisar Merkez Anıtkaya Köyünde Büyük Taarruz’un 28 Ağustos 1922 günkü muharebelerinde şehit düşen kahraman askerlerimiz için anma töreni düzenlendi.


Anıtkaya Şehitleri Törenle Anıldı
…Kutlamaları Kapsamında, Afyonkarahisar Merkez Anıtkaya Köyünde Büyük Taarruz’un 28 Ağustos 1922 Günkü Muharebelerinde Şehit Düşen Kahraman Askerlerimiz İçin Anma Töreni Düzenlendi.
Autel car diagnostic