Świetne oceny dla Szczęsnego. Cudowny w co najmniej kilku interwencjach

Świetne oceny dla Szczęsnego.Cudowny w co najmniej kilku
Podobnie grę Szczęsnego oceniły dwa portale zajmujące się Juventusem – juvenews.eu oraz juventusnews24.com. W podsumowaniach obu serwisów Polak także dostał „siódemki”, a jego występ opisano w pochlebnych słowach. – Cudowny w co najmniej kilku interwencjach. Pokazał wielką pewność siebie przez cały mecz – podkreślono.

Strona główna Piłka nożna Świetne oceny dla Szczęsnego.Cudowny w co najmniej kilku interwencjach” “Cudowny w co najmniej kilku interwencjach” Autor: admin | Opublikowano: 3 grudnia 2020 |

Liga Mistrzów. Juventus – Dynamo. Szczęsny zapracował na …
Liga Mistrzów. Juventus – Dynamo. Szczęsny zapracował na wysokie noty. “Cudowny w co najmniej kilku interwencjach” Juventus Turyn pokonał 3:0 Dynamo Kijów w meczu 5. kolejki Ligi Mistrzów.

CZ. 1 Skuteczna nauka z minimalnym wysiłkiem | Cudowny Portal
W drugiej części egzaminu ustnego z języka angielskiego widzę dwa tematy. Oba są łatwe, przyjemne i ciekawe. Ale ja wybieram jeden z nich, ten, który najbardziej mi się podoba. Mogę mówić w nieskończoność, przedstawiam cudowną, bogatą w różnorodne słownictwo i struktury gramatyczne ciekawą prezentację.

Spinki, klamry, szczęki do włosów producent, hurtownia …
Jakie fryzury kobiety lubą najbardziej? Na to pytanie istnieje tylko jedna odpowiedź – proste i szybkie do wykonania. Na co dzień większość pań spina włosy w kitkę za pomocą gumek lub frotek albo robi szybkiego koka, którego spina klamrą lub spinkami. Takie fryzury można zrobić w minutę, co nie znaczy, że prezentują się źle, a wręcz przeciwnie.

Liga Mistrzów. Krótka przerwa Szczęsnego? Dobre oceny za …
Uratował Romę w co najmniej kilku sytuacjach – napisano. Żaden z innych zawodników nie dostał oceny wyższej niż 6. LaRoma24.it była bardziej łaskawa dla swoich piłkarzy, którzy …

Polska-Holandia: bez Lewandowskiego, bez sensu. Wstydliwy …
Gdy w 58. minucie napastnik Lyonu wymknął mu się na kilku metrach, tylko dobra interwencja Szczęsnego uratowała nas od straty gola. Mimo wszystko: dość pewnie kierował defensywą, zaliczył też kilka interwencji w „swoim stylu”, czyli twardo, bez litości dla rywala. Jan Bednarek – 7/10

Oceny za mecz Juventus FC – FC Barcelona 28.10.2020 …
W pierwszej połowie, wraz z pomocą Pjanicia i Dembele, wprowadził zakaz ruchu na lewej stronie Juventusu, o czym świadczą odbiory i interwencje np. w 4′, 12′ czy 20′. Tylko raz pozwolił na dośrodkowanie ze swojej strefy (27′). Zanotował dodatkowo ważne interwencje w polu karnym w 12′ i w 32′.

Wielki błąd Szczęsnego, surowe oceny. “Mógł zniweczyć …
W 91. minucie meczu Cagliari – Napoli cudownie wykonał rzut wolny i zapewnił drużynie ważną wygraną 1:0 w 16. kolejce Serie A. Polak przegonił koszmary sprzed kilku dni, kiedy nie wykorzystał znakomitej okazji przeciwko Liverpoolowi. Dla napastnika był to ósmy gol w tym sezonie ligi włoskiej. zobacz więcej wideo »

Bayern wymęczył zwycięstwo ze Stuttgartem. Lewandowski z …
Szósty sezon z rzędu Roberta Lewandowskiego, w którym Polak strzela co najmniej 40 bramek w jednym roku kalendarzowym dla Bayernu i kadry narodowej. 2015 – 49 goli. 2016 – 47 goli.