İsrail güçleri Batı Şeriada Filistinlilere ait 7 evi yıktı


İsrail Güçleri Batı Şeria’da Filistinlilere Ait 7 Evi Yıktı
İsrail güçleri, burada Filistinlilere ait 7 baraka evi yıktı. İsrail, 1967’de işgal ettiği Doğu Kudüs ve Batı Şeria’da Filistinlilere ait ev ve yapıları çeşitli gerekçelerle yıkıyor.


İsrail Güçleri Batı Şeria’da Filistinlilere Ait 7 Evi Yıktı Haberi
İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria’da “ruhsatsız” inşa edildiği gerekçesiyle Filistinlilere ait 7 baraka evi yıktı.Devamını oku.


İsrail Askerleri Gözaltındaki Filistilinin Evini Yıktı – YENİ ASYA
İsrail güvenlik güçleri, işgal altındaki Batı Şeria’da gözaltındaki bir Filistinlinin ailesine ait apartman dairesine baskın düzenleyerek, yapının iç ve dış duvarlarını yıktı.


İsrail Batı Şeria’da Filistinlilere Ait Yapıları Yıktı | NTV
İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria’nın çeşitli bölgelerinde Filistinlilere ait bazı yapıları “ruhsatsız” olduğu gerekçesiyle yıktı. Kudüs ve Batı Şeria’da Filistinlilere ait 500’ü aşkın ev ve iş yerini yıktı.


İsrail Güçleri Filistinlilere Ait Bir Evi Daha Yıktı
İsrail ordusu işgal altındaki Batı Şeria’da Filistinli bir aileye ait yapım aşamasındaki evi “ruhsatsız” olduğu iddiasıyla yıktı.


İsrail Güçleri Batı Şeria’da Filistinlilere Ait Bir Evi Yıktı… | GÜNEŞ
İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria’da Filistinli aileye ait bir evi “ruhsatsız” olduğu gerekçesiyle yıktı. geçen yıl işgal altındaki Doğu Kudüs ve Batı Şeria’da Filistinlilere ait 538 ev ve iş yerini yıktı.


Ensonhaber.com: İsrail Batı Şeria’da Bir Filistinlinin Evini Yıktı
İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria’da Filistinlilere ait bir evi “ruhsatsız olduğu” gerekçesiyle yıktı. İsrail güçleri daha sonra köyde bulunan Mahmud Ebu Taha isimli Filistinlinin evini yıktı.


İsrail Güçleri Batı Şeria’da Filistinlilere Ait Evi Yıktı – onedio.com
17 Eylül, 13:36İsrail Güçleri Batı Şeria’da Filistinlilere Ait Evi Yıktı. İsrail, 1967’de işgal ettiği Doğu Kudüs ve Batı Şeria’da Filistinlilere ait konut ve yapıları muhtelif bahanelerle deviriyor.


Anadolu Ajansı: İsrail Güçleri Batı Şeria’da Filistinlilere Ait Evi Yıktı
Batı Şeria’nın Ramallah kenti yakınlarında Filistinli bir aileye ait evi “ruhsatsız” olduğu gerekçesiyle yıktı. Filistinli Muhammad İsmail Ankavi’ye ait ev, İsrail güçleri tarafından iş makinalarıyla yıkıldı.


İsrail Batı Şeria’da Filistinlilere Ait Bir Evi Yıktı – Video 7
İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria’nın El Halil kenti yakınlarında Filistinlilere ait bir evi daha yıktı. Facebook’ta paylaş Twitter’da paylaş Sitene Ekle.
Diagnostic Tool