Borussia Dortmund wygrywa na pandemii

NA ŻYWO: Bundesliga. VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund
NA ŻYWO: Mecz niemieckiej Bundesligi: VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund. Zapraszamy na relację. W pierwszym składzie ekipy BVB od pierwszych minut gra Łukasz Piszczek, który posiada opaskę kapitana. Początek spotkania w sobotę, 23 maja, o godzinie 15:30. W tym materiale można śledzić wynik i relację live online.

Borussia Dortmund wygrywa w Wolfsburgu – Borussia.com.pl …
Borussia.com.pl & BVB09.pl – Polskie centrum kibiców niemieckiego klubu piłkarskiego Borussia Dortmund. Znajdziesz tu wiele informacji prosto z Signal Iduna Park, jedyne w Polsce forum fanów BVB oraz fanklub Polnische Borussen.

Bundesliga wróciła! Borussia Dortmund wygrywa z Schalke …
Borussia Dortmund zdemolowała Schalke w derbach! Niespodzianka w Lipsku. Borussia Dortmund pokonała 4:0 Schalke 04 Gelsenkirchen w pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek Bundesligi.

Bundesliga: Hertha wygrywa, Krzysztof Piątek w trudnej …
Po wznowieniu Bundesligi Hertha wygrała, a jedną z bramek zdobył Vedad Ibišević, z którym o miejsce w składzie walczy Krzysztof Piątek. – To dla Krzyśka trudna sytuacja – mówi nam …

Ander Herrera: Nie chodziło tylko o Hålanda, Borussia
Borussia ich wkurzyła – zakończył, zapewniając jednocześnie o pozostaniu Kyliana Mbappé i Neymara na następny sezon w PSG. Herrera na Parc des Princes trafił ubiegłego lata. Jak dotąd udało mu się rozegrać 18 spotkań, a swoją obecność w tym czasie zaznaczył trafieniem oraz asystą.

Liga Mistrzów: Borussia Dortmund – Real Madryt | Real …
Borussia Dortmund zmagania w Lidze Mistrzów rozpoczęła od porażki w Londynie z Tottenhamem Hotspur (1:3). Real Madryt pokonał na swoim terenie 3:0 APOEL Nikozja, ale w Niemczech nie mógł czuć się żelaznym faworytem.

Bundesliga: VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund. Guerreiro …
Czas na kolejny weekend z piłkarską Bundesligą. Biorąc pod uwagę rozgrywki na najwyższym poziomie, w Niemczech najwcześniej wznowiono grę po wybuchu pandemii koronawirusa. W sobotę dojdzie do kolejnych ciekawych spotkań, a w starciu Wolfsburga z Borussią Dortmund z pewnością nie powinno zabraknąć emocji. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Wszystko w normie. Lewandowski dalej strzela, Bayern wygrywa
Bundesliga wróciła na dobre. Genialnie w sobotę pokazała się ścigająca Bayern w ligowej tabeli Borussia Dortmund. Zmiotła Schalke, odprawiając rywali z bagażem czterech goli. W niedzielę przyszedł czas na odpowiedź monachijczyków. Grali w Berlinie z Unionem.

Bundesliga wraca do gry po pandemii koronawirusa – Piłka nożna
Nic już nie stoi na przeszkodzie, by Bundesliga wróciła do gry. Rozgrywki zostaną wznowione w połowie maja, a zielone światło, by tak się stało dali już niemieccy politycy z Angelą Merkel na czele. Konkretną datę poda 7 maja DFL. Sport zaczyna wygrywać z pandemią koronawirusa.

Borussia Dortmund wygrywa z PSG. Cudowny Haaland – Liga …
W pierwszej odsłonie lepsi wydawali się gospodarze, którzy grali bardzo konsekwentnie i rozważnie tworzyli sytuacje na połowie rywala. Brakowało skuteczności w ostatnim podaniu, Erling Haaland często wychodził na wolne pole, jednak jego koledzy z drużyny nie potrafili dograć do niego piłki, lub te nie były dostatecznie celne aby trafiły pod nogi 19-letniego Norwega.