Acil işler dışında ‘adliyeye gelmeyin’ uyarısı


Acil İşler Dışında ‘Adliyeye Gelmeyin’ Uyarısı! – Asayiş Haberleri
Dünyanın kabusu haline gelen koronavirüs hayatın her alanını etkilemeyi sürdürüyor. Koronavirüs nedeniyle vatandaşların acil işler dışında adliyeye gelmemesi is…


Acil İşler Dışında Adliyeye Gelinmemesi İstendi – EDİRNE | Haber
Acil işler dışında adliyeye gelinmemesi istendi – EDİRNE videosu ve daha binlerce Haber ile alakalı video Mynet Video’da


Zorunlu Olmadıkça Adliyeye Gelmeyin Çağrısı
23 Mart 2020 – Pazartesi 16:29. Zorunlu olmadıkça adliyeye gelmeyin çağrısı. yapılan duyuruda “Gölcük Adliyesi’ndeki duruşmalar acil ve tutuklu işleri dışında ertelenmiştir.


Acil İşler Dışında Adliyeye Gelinmemesi İstendi – Son Dakika
Vatandaşların acil işler dışında adliyeye gelmemesi istendi. Pek çok alana dezenfektanların yerleştirildiği adliyede yerler ve yüzeyler sık sık dezenfekte ediliyor.


Adliyelerde Duruşmalar Erteleniyor, Mahkemeler Kapatılıyor
Adliyelerde koronavirüs tedbirleri kapsamında duruşmalar erteleniyor. 16 Mart 2020 18:37. de duruşmaların ve keşiflerin tutuklu dosyalar ve acil işler dışında 30 Mart’a kadar ertelendiği bildirildi.


Acil Değilse Gelmeyin Uyarısı
Acil değilse gelmeyin uyarısı. Facebook. Twitter. Google. Acil olmayan diş tedavileri dışında, geçiş dönemi süresince Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesine başvurmamanızı öneririz.


Acil Durumlar Dışında Hastaneye Gelmeyin!” Haberi
Bayburt Devlet Hastanesi, Coronavirüs tedbirleri kapsamında hastaların acil haller dışında hastaneye gelmemelerini duyurdu.


Adliye Çalışanları ile İlişkilerimiz | Forum
Söz gelimi e-takip kayıtların Uyap’ a uygun kaydı hususunda uyarı mıdır?Ya da Adliye dışında gündelik hayatınızdan tanıdığınız ve yaşça sizden büyük olup da önce çıkmaz hiç boşuna gelmeyin” dediği için pazartesi gittiğimi söyledim.


Habertürk: Ülke Genelinde Hastanelere Gelmeyin Uyarısı Yapıldı!
…örgütlerinin açıklamasına göre acil servis, kanser hastaları, diyaliz hastaları ve yatan hastalar dışında sağlık hizmeti verilmeyecek. Doktorlar “Lütfen destek için hastanelere gelmeyin” çağrısında bulundu.


Çalışanlara Görev Tanımı Dışında İş Yaptırılmaması | ISGforum.net…
Merhaba araştırdım fakat bir sonuca ulaşamadım. Çalışanlara görev tanımı dışında iş yaptırılmamasını, kanun veya yönetmelik olarak hangisine dayandırabiliriz.
Car Battery Tester